Ponad 20 lat na rynku
Tania wysyłka
info@megazoo24.pl
22 870 06 31

JOHN DOG KOŚĆ ŻWACZ I PENS WOŁOWY17cm/1 Z ŻURAWINĄ

5903246846898

Nowy produkt

JOHN DOG 17cm KOŚĆ DOŻUCIA Z DODATKIEM ŻWACZA,PENISA WOŁOWEGO I ŻURAWINY

Aromatyczny, naturalny gryzak dla psa z dodatkiem żurawiny. Przysmak, który przypadnie do gustu wszystkim czworonogom, dając im radość z intensywnego przeżuwania i gryzienia. Kość jest przekąską z wysoką zawartością białka.

Atuty:
- oczyszcza zęby z kamienia, poprawia higienę jamy ustnej
- w 100% naturalna, bez dodatku zbóż, glutenu, sztucznych barwników, konserwantów i cukru
- z dodatkiem żurawiny, siemienia, żeń-szenia i rokitnika
- wysokobiałkowa przekąska
- dwa rozmiary kości: 12 i 17 cm

Przeznaczona dla psów powyżej 12. miesiąca życia. Może być nagrodą za długi spacer czy intensywny trening. Sprawdzi się również wtedy, gdy chcesz na dłuższą chwilę zająć czymś psa. Twój pupil na pewno powalczy ze swoją zdobyczą, a w międzyczasie oczyści zęby z kamienia czy resztek pokarmu.

Kość wykonana jest ze skóry wołowej, która wykorzystywana jest m.in. do produkcji kolagenu czy żelatyny. Skóra była garbowana bez użycia chromu i ma zastosowanie także w produkcji gryzaków. Otacza zmielone wypełnienie i jest formowana w kształt kości: 12 lub 17 cm. Wnętrze stanowią żwacze i penisy wołowe. Dodatkowo mieszanka zawiera także siemię lniane, żurawinę, żeń-szeń i rokitnik. Twój przyjaciel na pewno nie będzie mógł się oprzeć zapachowi gryzaka. Kość z takimi składnikami zapewni mu dodatkową porcję witamin i wpłynie pozytywnie na układ trawienny. Produkt wyłącznie dla psów.

Zalecane jest, aby podawać czworonogom nie więcej niż 2 gryzaki dziennie. Najlepiej by pies, był wtedy pod Twoją opieką i miał stały dostęp do wody.

Skład: skóra wołowa - 92%, żwacz wołowy - 3%, penis wołowy - 3%, siemię lniane, żurawina - 0,5%, żeń-szeń, rokitnik.


 

 

 

Brak komentarzy klientów

Napisz opinię

JOHN DOG KOŚĆ ŻWACZ I PENS WOŁOWY17cm/1 Z ŻURAWINĄ

JOHN DOG KOŚĆ ŻWACZ I PENS WOŁOWY17cm/1 Z ŻURAWINĄ

Przejdź do góry