Ponad 20 lat na rynku
Tania wysyłka
info@megazoo24.pl
22 870 06 31

MFP.WHISKAS 4x85g PUR DELIGHT SOCZYSTE KĄSKI WOŁOWINA KURA GALARETKA 303227

448675

Nowy produkt

WHISKAS 4x85g PURE DELIGHT SOCZYSTE KĄSKI WOŁOWINA KURA GALARETKA

Pyszne kawałki jedzenia Whiskas Soczyste Kąski w galaretce są przygotowane tak, aby zachować ich naturalny smak i wartości odżywcze. Dzięki gotowaniu na parze są one soczyste i delikatne, co sprawi, że Twój kot będzie mruczał z zachwytu. Twój koci przyjaciel rozsmakuje się w jednym z dwóch wariantów: kawałki z wołowiną oraz z kurczakiem. Karma Whiskas jest przygotowana z naturalnymi składnikami i wysokiej jakości białkiem, bez użycia sztucznych barwników i konserwantów dla wyjątkowej przyjemności jedzenia. Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski zawierają cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści, a odpowiedni bilans minerałów pomaga zadbać o kondycję dróg moczowych Twojego pupila.

Korzyści:

  • 100% kompletna i zbilansowana karma
  • Wyprodukowano z naturalnymi składnikami
  • Wysokiej jakości białko wspiera silne mięśnie
  • Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych
  • Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
  • Zbilansowany poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dolnego odcinka układu moczowego
  • Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski

Skład:

Kawałki z wołowiną : mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, 97% naturalnego pochodzenia*; w tym wołowina 4% w kawałkach**), roślinne ekstrakty białkowe, substancjemineralne (0,7%), cukry, produkty pochodzenia roślinnego. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki zwykle stanowią 33% produktu.

Kawałki z kurczakiem : mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (21%, 100% naturalne*; w tym kurczak 4% w kawałkach**), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne (0,7%), cukry, produkty pochodzenia roślinnego. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki zwykle stanowią 33% produktu.

Brak komentarzy klientów

Napisz opinię

MFP.WHISKAS 4x85g PUR DELIGHT SOCZYSTE KĄSKI WOŁOWINA KURA GALARETKA 303227

MFP.WHISKAS 4x85g PUR DELIGHT SOCZYSTE KĄSKI WOŁOWINA KURA GALARETKA 303227

Przejdź do góry