Ponad 20 lat na rynku
Tania wysyłka
info@megazoo24.pl
22 870 06 31

LUPIPETS-ZAB.PIES KURCZAK DUZY Z REALNYM DŹWIĘKIEM 18cm

LTX0341L

Nowy produkt

Zabawka lateksowa dla psa z realnym dźwiękiem. W kształcie kurczaka z rozdziawionym dziobem. Wyjątkowy design oraz dźwięk zapewnią psu niesamowitą zabawę. Długość zabawki to 30 cm.

Gryzę bo lubię:

Każdy piesek najzwyczajniej w świecie musi coś sobie podgryzać. A to kapcie, róg kanapy, papier toaletowy i co tam jeszcze do paszczy się zmieści. To zawsze dla niego była, jest i będzie najlepsza zabawa. Jeżeli podrzucisz mu zabawkę idealną do gryzienia, która piszczy przy każdym ugryzieniu, to psiak nieskromnie oszaleje z radości.

Gdy Pana lub Pani nie ma w domu:

Zabawka piszczałka to doskonały sposób na nudę. Gdy Ciebie nie ma psiak może bawić się sam, a dźwięki wydawane przez piszczałkę sprawią, że będzie troszkę mniej tęsknić. Dodatkowo, zabawka polecana jest pieskom, które płaczą przy drzwiach, gdy tylko te zamkną się za jego ukochanym Panem. Pies taki, znajdzie przyjaciela w zabawce i nie będzie już wyć przy drzwiach. Twoi sąsiedzi na pewno to docenią.

Gdy bawimy się razem:

Chwile zabawy z futrzastym przyjacielem, to coś co najbardziej my i pieski uwielbiamy. Piszcząca zabawka jeszcze bardziej umili ten czas. Możesz wykorzystać zabawkę jako nauka aportowania i naukę posłuszeństwa.

Dla maluchów, średniaków i staruszków:

Każdy piesek, bez względu na wiek pokocha "piszczaka" – każdy pies Ci to powie, a właściwie to nie będzie musiał nic mówić – zobaczysz to po jego szczęśliwych oczach.

Wyjątkowa wytrzymałość:

Lateksowa zabawka może być miliony razy ugryziona, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie łamie się, nie przerywa, jest rozciągliwa i bardzo elastyczna a przy tym wytrzymała. Nie straszne jej malutkie ostre kiełki szczeniaczków czy mamucie kły dużego dorosłego osobnika.

Chropowata, aby bardziej prowokować:

Zewnętrzna struktura gryzaka jest mocno chropowata. Twój psiak wybada to jęzorem. Jeszcze bardziej go to zmotywuje do kłapania paszczą i sprawdzania, gdzie jeszcze zabawkę można ugryźć

Brak komentarzy klientów

Napisz opinię

LUPIPETS-ZAB.PIES KURCZAK DUZY Z REALNYM DŹWIĘKIEM 18cm

LUPIPETS-ZAB.PIES KURCZAK DUZY Z REALNYM DŹWIĘKIEM 18cm

Przejdź do góry